• Kategorie
  • Szukaj
  • Wanny wolnostojące i przyścienne

Mamy na względzie zróżnicowane potrzeby i wielkość pomieszczeń, dlatego prezentujemy wanny wolnostojące bądź przyścienne w kilku popularnych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też dla nas aspekt estetyczny – modele występują kształcie prostokątnym lub owalnym. W ofercie znajdą też Państwo wersje narożne, łukowate ranty w wariancie slim nadają im delikatność. Niektóre z poszczególnych produktów dostępne są w dwóch kolorach: białym lub czarnym.

Dla niezdecydowanych mamy też kompromis w postaci armatury przystosowanej do montażu przy ścianie. Takie praktyczne rozwiązanie zajmuje znacznie mniej miejsca, a wygląda schludnie i elegancko. Sama instalacja jest prosta i niezbyt czasochłonna.

Nasze wanny przyścienne i wolnostojące wykonane są z akrylu, dzięki czemu długo utrzymują temperaturę wody. Łatwo utrzymać je w czystości, nie żółkną, są też odporne na uderzenia i zarysowania. Stawiamy na funkcjonalność i komfort użytkowania, dlatego dopełnieniem zestawu jest plastyczna armatura, którą można zaaranżować wedle własnego uznania.