• Kategorie
  • Szukaj
  • Płytki ścienne

Wykańczając ściany w kuchni i łazience, warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Pomieszczenia te są szczególnie wilgotne, co nie sprzyja niektórym materiałom. Płytki ścienne to jedna z niezawodnych metod, by pogodzić wysoką funkcjonalność, higienę i niebanalny design. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Płoszaj Łazienki, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór dekoracyjnych modeli kafelek.

Płytki dekoracyjne na ścianę

Niezależnie od tego, jak urządzasz swoje wnętrza, w ofercie Płoszaj Łazienki czekają na Ciebie produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Mamy wiele klasycznych propozycji, doskonałych dla miłośników stonowanych mieszkań w eleganckim stylu. Znajdą się również modele z nutką ekstrawagancji, dla osób, które pragną bawić się designem, kolorem, wzorem i fakturą.

Nasze ścienne płytki dekoracyjne to produkty wysokiej jakości, które przez wiele lat będą nienagannie prezentować się w Twoim wnętrzu. Z chęcią pomożemy w wyborze najlepszego modelu! Świadczymy również usługę projektowania łazienek z wykorzystaniem naszego asortymentu.

D TOSCANA BEŻ 25X36 G.3
Produkt niedostępny
D BLINK BEIGE 60,8X30,8 G.3
Produkt niedostępny
D PINIA BRĄZ 36X25 G.3
Produkt niedostępny