• Kategorie
  • Szukaj
  • Toalety WC, miski sedesowe

Sedesy bezkołnierzowe wpisują się obecnie w jeden z największych trendów dotyczących armatury. Podwieszana miska wc w nowoczesnym stylu pasuje do wystroju każdej łazienki bez względu na jej wielkość. Brak kołnierza oznacza mniejszą powierzchnię do czyszczenia i brak zagłębień, gdzie mogłyby znaleźć się bakterie. Jest to także produkt przyjazny dla środowiska, ponieważ redukuje zużycie wody o około 30%.

Właścicieli niewielkich łazienek mogą zainteresować toalety wyposażone w funkcję bidetu. Taka wersja dwa w jednym ułatwia utrzymanie higieny, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca. Do wyboru jest też modny zestaw z systemem wolnoopadającej deski zapobiegający nagłemu opuszczeniu klapy.

Nasze miski sedesowe stworzone są z wysokiej jakości ceramiki. Część z nich jest dodatkowo obleczona powłoką SmartClean, która pomaga w dokładnym spłukiwaniu zabrudzeń.

W trosce o bezpieczeństwo oferujemy także specjalnie wyprofilowane toalety wc dla osób z niepełnosprawnością lub różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi.

Deante Zestaw WC podtynkowy 6 w 1
Produkt niedostępny