• Kategorie
  • Szukaj
  • Kabiny prysznicowe kwadratowe, prostokątne i typu walk-in

Armatura stawiana w pionie to nie tylko kompaktowy patent na aranżację mniejszych łazienek, lecz także nieoceniona pomoc w utrzymaniu czystości. Z każdej strony dobrze przylega do ścian, dzięki czemu kafelki pozostają suche po kąpieli. Właściciele natrysków mogą zaoszczędzić do 40 litrów wody na dobę, co wyjaśnia rosnącą popularność, jaką cieszy się w gospodarstwach domowych kabina prysznicowa 90x90.

Nasz asortyment dzieli się na modele kwadratowe, prostokątne i półokrągłe. W ofercie są też kabiny prysznicowe typu walk-in bez brodzika. Takie nowoczesne rozwiązanie będzie doskonałe dla osób z przestronną łazienką lub osób starszych i użytkowników z niepełnosprawnościami, mogących mieć problem z przekroczeniem progu.

Mają państwo do wyboru szereg opcji – klasyczne wymiary 90x90 cm, 80x80 cm, 100x100 cm oraz wersje niestandardowe. Drzwi w kilku dostępnych kolorach pozwolą na dobranie konkretnej odsłony do designu całego pomieszczenia. Produkty można dopasować do metrażu, dlatego warto zapoznać się z całą ofertą, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do zakupu online.