• Producent - Deante

Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, z których korzystamy wielokrotnie każdego dnia. Projektując dom czy mieszkanie, warto więc szczególnie skupić się na tych właśnie miejscach, by zapewnić im jak największą funkcjonalność. Odpowiednia armatura łazienkowa i kuchenna pozwoli Ci cieszyć się pięknym wnętrzem. Nie musisz już dłużej szukać - właśnie znalazłeś wysokiej jakości produkty polskiego producenta, który od ponad 30 lat dostarcza niezawodnej jakości wyposażenie kuchni i łazienek!

Deante - funkcjonalna armatura łazienkowa i kuchenna

W asortymencie Płoszaj Łazienki znajdziesz produkty firmy Deante, która od wielu lat cieszy się uznaniem konsumentów w Polsce i blisko 50 innych krajach. Armatura kuchenna i łazienkowa cechuje się wysoką jakością wykonania oraz estetyką wpisującą się w wiele wnętrz.

Z nami stworzysz kompletne wyposażenie kuchni i łazienki - od zaworów i baterię, po zlewozmywaki, muszle WC, prysznice i wanny. Szeroki wybór kolorów i wykończenia - złoto, srebro, czerń, mat i połysk - gwarantuje ogromną możliwość aranżacji Twoich wnętrz dzięki produktom ze sklepu Płoszaj Łazienki.