• Dostawa

Szanowni klienci


Z racji wprowadzenia do sprzedaży płyt o formatach 120x280 koszt dostawy będzie w takich sytuacjach naliczany każdorazowo indywidualnie. W przypadku przytoczonych formatów klient zoabwiązany jest do przygotowania ''odbioru bocznego'' dostarczanych płyt.

Realizacja transportów w naszym sklepie może zostać podzielona na dwie lub więcej dostaw w zalezności od zamawianego asortymentu oraz producentów.

W związku z brakiem wagi w niektórych artykułach koszyk może Pańswtu źle wyliczać koszty transportu, w takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem i podamy faktyczne koszty - pracujemy nad zmianą tego błędu.


Złożenie w naszym sklepie zamówienia nie jest jednoznaczne z obowiązkiem zapłaty.


W pierwszej kolejności sprawdzamy faktyczną dostępność towaru w fabryce, w następnym kroku w celu zminimalizowania kosztów dostawy dla każdego zamówienia oddzielnie wyszukujemy najkorzystniejszej oferty transportowej już od 179,99 zł za paletę euro.

Klient zobowiązany jest do sprawdzenia towaru pod kątem uszkodzeń w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania towaru. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy skontaktować się ze sklepem. Należy wykonać dokumentację fotograficzną uszkodzeń w oryginalnych opakowaniach. Po spisaniu protokołu szkody wraz z kurierem komplet dokumentów należy przesłać na adres ploszaj.sklep@op.pl - w przypadku stwierdzenia uszkodzeń w późniejszym terminie niż 48 godz od odbioru towaru reklamacje dotyczące uszkodzeń nie będą uznawane.

Koszt dostawy nie obejmuje wniesienia do mieszkania lub domu klienta. Usługa wniesienia ani rozładunku nie jest oferowana.

Nośnik drewniany na którym realizowana jest usługa wliczony jest w koszt usługi logistycznej i nie podlega zwrotowi lub innemu rozliczeniu.

W przypadku osobistego odbioru towaru uszykowanego na EURO palecie pobierana jest kaucja w wysokości 100 PLN za każdą paletę. Kaucja ta jest zwracana w przypadku zwrotu EURO palety w nienaruszonym stanie.

Dostawa realizowana jest w ciągu 5 - 14 dni roboczych w zależności od wybranej formy dostawy liczona od dnia zaksięgowania wpłaty za zamówiony towar po potwierdzeniu jego dostępności w fabryce.

W przypadku zamówień na płytki w formacie 89,8x179,8 , 119,8x279,8 , 100x100 oraz 120x120 doliczany jest koszt 150,00 zł netto za każdą paletę